ГоловнаПолітика

Порошенко запропонував Тоні Блеру увійти в консультативну раду реформ

Президент хоче використати досвід колишнього прем'єра Британії

Порошенко запропонував Тоні Блеру увійти в консультативну раду реформ
Фото: president.gov.ua

Фото: president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з колишнім прем'єр-міністром Великобританії Тоні Блером і запросив його приєднатися до Консультативної міжнародної ради реформ при українському президенті.

"Глава держави запросив Блера поділитися його досвідом державного управління в рамках Консультативної міжнародної ради реформ при президенті України", - йдеться у повідомленні на сайті президента.

Нагадаємо, у травні 2015 року Порошенко підписав указ про створення Консультативної міжнародної ради реформ при президентові України.

До складу ради увійшли: глава ради Михайло Саакашвілі (президент Грузії у 2004-2007 і 2008-2013 роках); Карл Більдт (прем'єр-міністр Королівства Швеція у 1991-1994 роках, міністр закордонних справ Королівства Швеція у 2006-2014 роках); Елмар Брок (голова Комітету Європейського парламенту у закордонних справах); Мікулаш Дзуринда (прем'єр-міністр Словацької Республіки у 1998-2006 роках); Андрюс Кубілюс (прем'єр-міністр Литовської Республіки у 1999-2000 і 2008-2012 роках); Андерс Ослунд (старший науковий співробітник Інституту міжнародної економіки Петерсона (США), професор); Яцек Саріуш-Вольський (член Європейського парламенту).

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter