ГоловнаПолітика

Власенко: Клюєв легко оскаржить зняття з нього імунітету

Депутат вважає, що ГПУ внесла "папірець", а не подання

Власенко: Клюєв легко оскаржить зняття з нього імунітету
Фото: Макс Левин

Депутат Верховної Ради від фракції "Батьківщина" Сергій Власенко вважає, що подання Генпрокуратури про зняття депутатської недоторканності з депутата Сергія Клюєва зроблено неякісно. Про це він заявив у коментарі LB.ua.

"Ніхто не може сказати, що я захищатиму Клюєва, тому що він мені особисто стільки зробив, що він мені точно, м'яко кажучи, не друг. І я повністю підтримую той слоган, який вивісили у парламенті - Клюєв має сидіти у в'язниці. Крім того, він у публічній площині стільки наробив, що можна як десять подань на нього написати...", - зазначив Власенко.

"Але замість цього, Генпрокуратура направляє папірець, який викликає у мене два питання. Або вони домовилися, або в ГПУ - непрофесіонали. Тому що подання на Сергія Клюєва написано, що Андрій Клюєв у невстановленому місці у невстановлений спосіб створив тиск на конкурсну комісію. А це свідчить про те, що Сергій Клюєв скоїв злочин. Якщо ми підтримаємо це подання, то через якийсь час Клюєв принесе нам рішення Євросуду про політичні мотиви цієї справи", - пояснив депутат.

Він також нагадав, що парламент проголосував за притягнення до відповідальності трьох суддів "за такими ж поганими документами". "І де ці судді? Де судді в тюрмах? Де подання щодо інших суддів?" - додав він.

Нагадаємо, Клюєва підозрюють у шахрайстві в особливо великих розмірах, йому загрожує понад 10 років позбавлення волі.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter