ГоловнаПолітика

Суд заарештував акції сина Януковича відразу ж після зняття арешту

Проти суддів порушено кримінальну справу

Суд заарештував акції сина Януковича відразу ж після зняття арешту
Фото: domnaydem.com

Генеральна прокуратура роз'яснила ситуацію зі зняттям арешту з акцій Всеукраїнського банку розвитку, які належать синові Віктора Януковича Олександру.

У повідомленні ГПУ підтверджується, що 14 квітня Апеляційний суд Києва своєю ухвалою частково задовольнив апеляційну скаргу уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів і зняв арешт зі 100% акцій ВБР, які належать Олександрові Януковичу. ФГВФО обгрунтовував свою скаргу бажанням продати акції банку.

Однак у зв'язку з тим, що акції банку не конфісковані на користь держави, ГПУ доручила Держслужбі фінмоніторингу зупинити всі операції з акціями, що та й зробила.

"Того самого дня на підставі клопотання прокуратури слідчим суддею Печерського районного суду міста Києва на зазначені акції повторно накладено арешт", - сказано в повідомленні.

Проти суддів Апеляційного суду Києва розпочато кримінальне провадження за фактом винесення завідомо неправосудної ухвали за ст. 375 КК України.

Нагадаємо, інформацію про те, що суд зняв арешт з акцій Олександра Януковича, розповсюдило напередодні видання "Українська правда". Повідомлялося, що якщо до 28 травня ГПУ повторно не звернеться до суду про накладення арешту, майно сина Януковича буде остаточно розблоковано.