>

"Ювентус" сенсаційно пройшов "Реал" у півфіналі Ліги чемпіонів

Команду Мадрида "вбив" її ж вихованець

«Реал» (переможець Ліги чемпіонів 2014 року) сенсаційно поступився «Ювентусу» в півфіналі цьогорічного турніру. На «Бернабеу» підопічні Анчелотті не змогли відігратися після виїзної поразки 1:2.

Перший тайм був за мадридцями. «Реал», відбивши стартовий натиск суперника, перехопив ініціативу й у середині тайму забив необхідний гол: Хамес заробив пенальті, його реалізував Роналду. Після пропущеного гола «Стара Синьйора» «попливла», проте господарі не скористалися своїми можливостями - Бензема, Іско і Роналду не реалізували хороших моментів.

Друга половина була вже за «Юве». Туринці на 57-й хвилині зрівняли рахунок. Причому відзначився Мората - вихованець академії «Реала», який грає в Турині на правах оренди. Нагадаємо, іспанець забив і в першій грі.

«Реал» так і не зумів забити другий м'яч, перевівши гру в овертайм. «Юве» зіграв організовано і дисципліновано в обороні, відбився від хаотичних атак мадридських зірок.

У фіналі, який відбудеться 6 червня в Берліні, «Ювентус» битиметься з «Барселоною».

«Реал» - «Ювентус» 1:1 (перший матч 1:2)

Голи: Роналду, 23 (з пенальті) - Мората, 57