ГоловнаПолітика

Аваков люстрував низку керівників територіальних управлінь МВС

Аваков люстрував низку керівників територіальних управлінь МВС
Фото: Макс Левин

У Міністерстві внутрішніх справ відбувся другий етап люстраційної перевірки, за результатами якого було звільнено 15 посадових осіб.

Про це повідомив у Facebook міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"У Міністерстві внутрішніх справ відбувся другий етап перевірки керівників територіальних органів, що займають у сукупності не менш як один рік посаду керівника, заступника керівника територіального (регіонального) органу внутрішніх справ у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року (пункт 8 частини першої статті 3 Закону України "Про очищення влади") і підлягають звільненню із забороною обіймати посади в органах державної влади протягом десяти років", - написав він.

Аваков зазначив, що наказом від 8 травня 2015 року з органів внутрішніх справ звільнено таких керівників, які підлягають люстрації:

"Сподіваюся, що на зміну звільненим прийдуть люди, здатні увібрати з минулого весь необхідний досвід, і орієнтовані на майбутнє якісно нової української поліції", - резюмував Аваков.

Нагадаємо, взимку цього року в Окружний адмінсуд Києва було подано позов з вимогою звільнити Віталія Сакала за законом про люстрацію, оскільки в період з 26 грудня 2008 року по 5 серпня 2011 року обіймав посаду заступника начальника ГУМВС України в Київській області - начальника головного слідчого управління.

21 квітня 2015 року до автора цього позову Тетяни Козаченко прийшли слідчі МВС з обшуком. У результаті заступник голови МВС Віталій Сакал написав рапорт про відставку.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter