ГоловнаПолітика

Москаль: бойовики хочуть відтяпати Маріуполь і позбавити Україну солі

Голова Луганської області назвав ділянки, на яких слід очікувати удару російсько-терористичних військ

Москаль: бойовики хочуть відтяпати Маріуполь і позбавити Україну солі
Фото: Макс Левин

Геннадій Москаль у бесіді з LB.ua розповів, що українцям слід припинити зневажати супротивника з "ЛНР".

"Ми далі вважаємо їх дурниками та наркоманами, а вони створили Міністерство держбезпеки, де більшість становлять офіцери ФСБ. І це МДБ виконує функції розвідки, контррозвідки. Вони працюють, а ми їх усіх "недоумкуватими козачками" вважаємо.

Там господарює Росія, а Плотницький нічого не вирішує. Він може дорогу полагодити, а всі основні рішення ухвалюють у Ростові-на-Дону. І офіцери Генштабу РФ із Ростова не поїхали. Отже, вони досі там і планують уже нові операції. За тією інформацією, що я маю, Росія визнає ЛНР і ДНР.

Але не в цих "кордонах". Тобто вони мають плани відрубати в нас іще шматок Донецької та Луганської областей. От після цього вони їх і визнають.

За моєю інформацією, їм потрібен вихід до моря через Маріуполь. А на півночі їм потрібні Артемівськ і Попасна. Це ж усе один плацдарм. Беруть Артемівськ - позбавляють Україну солі, а Попасна - це останній великий залізничний вузол на Луганщині, який залишається під Україною.

Із Луганська ніхто не пішов. Як сиділи росіяни - так і сидять. Відбуваються ротації, ніхто нічого не відвів. Поховали ту техніку в ангарах, тож..."

Докладно про те, як і в обмін на що Володимир Путін переконав Януковича відмовитися від підписання УА з ЄС, про Тимошенко, яка знала про "кримський сценарій" ще 2009 року, читайте в інтерв'ю Геннадія Москаля нижче за посиланням.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter