ГоловнаПолітика

Нардеп з оточення Коломойського назвав аморальним главу АКБ

Артем Ситник нібито приховав, що був адвокатом скандальних особистостей

Нардеп з оточення Коломойського назвав аморальним главу АКБ
Артем Сытник
Фото: dyvys.in

Народний депутат, екс-радник голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського Віталій Купрій заявив, що новопризначений директор Антикорупційного бюро Артем Ситник - аморальна людина.

"Є вимоги моральності до обрання директора Антикорупційного бюро, а це аморальна людина, яка, зокрема, приховала, що була захисником відвертих злочинців - представників української правоохоронної системи, пов'язаних зі справою Гонгадзе, депутата-вбивці Лозінського, а також із фальсифікацією справ проти Юлії Тимошенко", - цитує прес-служба депутата слова Купрія.

Купрій заявив, що Ситник є захисником слідчого СБУ Миколи Грабика, підозрюваного у фальсифікації кримінальної справи проти Юлії Тимошенко, але не повідомив про це ні у своїй біографії, ні під час інтерв'ю з конкурсною комісією.

Крім того, Ситник нібито приховав інформацію про те, що він був захисником скандально відомого прокурора Володимира Бабенка, причетного до викрадення з Таращанського моргу тіла журналіста Георгія Гонгадзе і незаконного звільнення депутата-вбивці Віктора Лозінського.

Як стверджує Купрій, Ситник був не тільки захисником Бабенка, а і його підлеглим під час роботи у системі прокуратури.

На думку екс-радника Коломойського, приховування Ситником цих фактів свідчить про те, що його призначення відбулося з порушенням ч.2 ст.6 Закону "Про Національне антикорупційне бюро" та вимог розділу 2 регламенту конкурсної комісії.

Нагадаємо, 16 квітня президент Петро Порошенко своїм указом призначив Артема Ситника директором Національного антикорупційного бюро України. Порошенко вибирав із двох кандидатур, відібраних конкурсною комісією.

Читайте новости LB.ua в социальной сети Facebook