ГоловнаПолітика

Постанова про визнання Донбасу тимчасово окупованим набула чинності

Напередодні постанову опублікувала газета парламенту "Голос України".

Постанова про визнання Донбасу тимчасово окупованим набула чинності
Фото: amnesty.org.ua

Постанова про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями набула чинності.

Відповідну постанову №254-VIII було опубліковано в газеті Верховної Ради "Голос України" 24 березня, і вона набуває чинності наступного після опублікування дня.

"Верховна Рада України постановляє визнати тимчасово окупованими територіями окремі райони, міста, селища і села Донецької та Луганської областей, в яких відповідно до Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" вводиться особливий порядок місцевого самоврядування, до моменту виведення всіх незаконних збройних формувань, російських окупаційних військ, їх військової техніки, а також бойовиків і найманців з території Україна та відновлення повного контролю України над державним кордоном України", - сказано в документі.

Рада ухвалила цей проект постанови 280 голосами 17 березня.

18 березня Президент Петро Порошенко підписав закон, який установлює особливий порядок місцевого самоврядування в Донецькій і Луганській областях з дня набуття повноважень органами місцевого самоврядування.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter