>

"Шахтар" у Мюнхені зазнав найбільшого фіаско у своїй історії

Донеччани у двох матчах проти "Баварії" тільки раз пробили в рамку воріт Нойєра

«Баварія» в матчі-відповіді 1/8 фіналу ЛЧ котком пройшлася по «Шахтарю». Мюнхенці, забивши 7 м'ячів, завдали «гірникам» найбільшої поразки в їхній європейській історії.

Долю матчу було вирішено вже на 3-й хвилині, коли арбітр Коллом видалив з поля Кучера і призначив пенальті у ворота П'ятова - Олександр у штрафному збив Гьотце. Томас Мюллер розвів П'ятова і м'яч по різних кутах. На 34-й хвилині Боатенг (центральний захисник) буквально заніс м'яч у ворота, подвоївши перевагу господарів.

У другому таймі почалося побиття. «Шахтар» припинив грати, а ось «Баварія» і не думала зупинятися. У підсумку - 7:0!

Додамо, мюнхенці завдали в цій грі по воротах П'ятова 13 ударів, донеччани - 4 (і всі повз)!

«Баварія» — «Шахтар» 7:0

Голи: Мюллер, 4 (пенальті), 52, Боатенг, 34, Рібері, 49, Бадштубер, 63, Левандовські, 75, Гьотце, 87

Видалення: Кучер, 3.