ГоловнаПолітика

Захід не виключає "поганого сценарію" щодо України, - МЗС

Світові лідери підходять до переговорів у Мінську з обережним оптимізмом, заявив речник МЗС

Лідери провідних країн світу все ж сподіваються на конструктивне рішення переговорів у Мінську, але й не виключають невтішного результату.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив речник МЗС Євген Перебийніс, передає Укрінформ.

"Захід сьогодні все ж сподівається на якесь конструктивне вирішення ситуації. Але готується і до поганого сценарію", - сказав він.

Своє переконання Перебийніс пояснив тим, що "ті заяви, які ми бачимо від Росії, від російського керівництва і російських дипломатів у Мюнхені, зокрема, не мають ніяких ознак того, що Росія хоче і здатна піти на якийсь компроміс у цих питаннях".

"Тому я думаю, що і ми зараз підходимо до переговорів у Мінську з обережним оптимізмом, але мусимо готуватися і до іншого сценарію", - пояснив речник МЗС.

Він підкреслив, що терпіння Заходу не безмежне. "Риторика, яку було продемонстровано і канцлером Німеччини, і президентом Франції минулого тижня, і сьогоднішня Барака Обами, свідчить про те, що справді те, що має відбутися в середу, - це, мабуть, останній шанс все ж таки прийти до якоїсь спільної думки, до мирного вирішення цієї ситуації, яка є в Україні", - підсумував Перебийніс.

Раніше Барак Обама заявив, що ізоляція Росії за подальшої підтримки конфлікту на сході України буде посилюватися, але військового шляху для вирішення ситуації, що склалася, немає.

Читайте новости LB.ua в социальной сети Facebook