ГоловнаПолітика

"Будинок Януковича" на Оболоні продали

На особняк не накладали арешт

"Будинок Януковича" на Оболоні продали
Фото: http://nashigroshi.org

Приватний будинок на Оболонській набережній, 33 у Києві, приписуваний екс-президенту Віктору Януковичу, переоформили на нового власника.

Як пишуть "Наші Гроші" з посиланням на дані Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу укладено 2 жовтня 2014 року і посвідчено нотаріусом Альоною Петріцькою. Згідно з документами, знайденими минулої зими в "Межигір'ї", Петріцька як нотаріус обслуговувала фірми межигірської групи.

Відомості про державну реєстрацію обтяжень відсутні, тобто арешт на будинок на Оболонській набережній, 33 не накладали.

До жовтня земля і будинок за цією адресою були оформлені на ТОВ "Київбуджитло". Власником цієї компанії є ТОВ "Дом Лесника", на який також була оформлена земля під маєтком у Сухолуччі - мисливських угіддях Януковича. Той самий "Дом Лесника" займався постачанням цінних матеріалів у "Межигір'я".

Новий власник будинку на Оболонській набережній також пов'язаний з мисливським оточенням Януковича. За даними видання "Наші Гроші", Артур Ростом'ян тривалий час був приписаний на вул. Радянській у селі Голованівськ в одному будинку і сусідній квартирі з Вачаганом Ростом'яном. Останній відомий як співзасновник ТОВ "Мисливсько-рибальський клуб "Ярик". Цей мисливський клуб Вачаган Ростом'ян створив разом із генерал-майором Костянтином Сапком, неодноразовим керівником Головного управління МВС у Київській області, в тому числі епохи Віктора Януковича. Ім'я сина Сапка, Костянтина Сапка, фігурує у списку президентського мисливського клубу "Кедр", на який у 2012 році оформили 30 тис га Сухолуччя.

На Оболонській набережній Януковичу також належить квартира у будинку 15/5. У ній Янукович офіційно був прописаний ще до обрання президентом. Після того, як він переїхав до Межигір'я, будинки далі утримували за рахунок "Танталіту". Після втечі Януковича квартиру опломбувала прокуратура.