ГоловнаПолітика

Автор "диктаторських законів" Олійник живе в Ялті і мріє про зміну влади

Екс-регіонал боїться, що в Україні над ним можуть здійснити несправедливий суд

Колишній депутат Партії регіонів, автор скандальних "законів 16 січня" Володимир Олійник живе в Ялті і хоче повернутися на материкову Україну, коли зміниться влада.

Журналісти ТСН зустрілися з Олійником у Москві, де він перебуває вже близько місяця. Тут він розповів їм про ялтинську квартиру своїх знайомих, за якою доглядає, і про плани на майбутнє.

Олійник заявив, що хоче повернутися в "Україну, але іншу країну, звільнену від цієї хунти".

Крім того, екс-регіонал боїться, що над ним можуть здійснити несправедливий суд. "Як тільки там буде правосуддя і люструють усіх суддів... Бо ж я зараз повернуся, піду в суд, того суддю будуть мордувати, щоб діяв в інтересах влади", - заявив Олійник.

Як відомо, у грудні Генпрокуратура оголосила колишніх нардепів Ігоря Калєтніка і Володимира Олійника в розшук.

Нагадаємо, 16 січня шляхом "ручного" голосування за пакет не внесених до порядку денного законопроектів Рада прийняла законопроект №3879 "Про внесення змін до закону "Про судоустрій і статус суддів та процесуальних законів про додаткові заходи захисту безпеки громадян", розроблений регіоналами Вадимом Колесніченком та Володимиром Олійником.

Закон посилював відповідальність за участь у протестах будь-яких форм та непокору правоохоронцям, і викликав найпотужнішу хвилю обурення серед активістів Євромайдану.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter