ГоловнаПолітика

Екс-регіонал намагається оскаржити результат виборів у 79 окрузі

На запорізьких суддів тиснуть люди з Банкової

Екс-регіонал намагається оскаржити результат виборів у 79 окрузі
Владимир Бандуров

Колишній регіонал Володимир Бандуров намагається оскаржити результат виборів у 79 окрузі в Запорізькій области, де він програв Олександру Григорчуку.

Як повідомляє "Индустриалка", скаргу Бандурова подано в Запорізький окружний адмінсуд. Представники штабу Григорчука заявляють, що з юридичної точки зору у позивача в суді немає шансів, але підкреслюють, що в цьому разі підключено адміністративний ресурс, який намагається впливати на рішення суду.

"Правових підстав для визнання позову немає. Обставини, викладені в ньому, не підтверджено необхідними доказами. Єдине можливе рішення - відмова в задоволенні позову. У разі ухвали судом іншого рішення довірені особи Григорчука будуть оскаржувати його в апеляційному порядку", - повідомив представник кандидата-переможця Володимир Подорожка.

На умовах анонімності один із суддів Запорізького окружного адміністративного суду повідомив видання, що на суд чиниться тиск. Зокрема, надійшов дзвінок з Адміністрації президента України. На зауваження, що на законних підставах адміністративний суд не може винести рішення на користь позивача, ті, хто дзвонили з Києва попередили, що в разі неприйняття необхідного рішення, суддям загрожують санкції.

Нагадаємо, що за результатами обробки 100% протоколів дільничних виборчих комісій, перемогу у 79 виборчому окрузі здобув Григорчук з результатом 21,94% голосів виборців.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter