ГоловнаПолітика
Спецтема
Выборы в Верховную Раду - 2014

Від Харківської області проходять Кацуба, Добкін, Святаш, Хомутинник, Грицак

Жителі першої столиці підтримали одіозних кандидатів

Від Харківської області проходять Кацуба, Добкін, Святаш, Хомутинник, Грицак
Фото: Макс Левин

Харківська область провела у Верховну Раду за мажоритаркою цілу низку одіозних кандидатів.

За даними сайту ЦВК, у Харкові на 170 окрузі більш ніж впевнено перемагає автомобільний магнат Дмитро Святаш (34,6% голосів після обробки 52% протоколів). У 171 окрузі перемагає Віталій Хомутинник, глава податкового комітету в Раді (31,6% голосів після обробки 26% протоколів).

На 175 окрузі з центром у Дергачах перемагає Володимир Кацуба, батько одного з організаторів покупки "вишок Бойка" (37,3% голосів після обробки 27% протоколів). На 178 окрузі з центром у Балаклії проходить у Раду Дмитро Добкін, брат колишнього губернатора області Михайла Добкіна. У нього 35,8% голосів після обробки 34,6% протоколів. На скандальному 179 окрузі у Краснограді проходить Василь Грицак, якого пов'язують із концерном ЄДАПС. Після обробки чверті протоколів він набирає 19,3% голосів, тоді як його найближчий суперник Анатолій Гіршфельд - 13,6%.

Крім того, в області у своїх округах впевнено перемагають Валерій Писаренко, Володимир Мисик, Анатолій Денисенко, Олександр Фельдман, Дмитро Шенцев, Віктор Остапчук, Олександр Біловол, Євген Мураєв.

На 169 окрузі у Харкові наразі виграє Олександр Кірш від "Народного фронту", але його відрив від Володимира Скоробагача лише 2%.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter