ГоловнаПолітика

Новий донецький губернатор не відкидає обміну аеропорту

Олександр Кіхтенко розповів про нову угоду про припинення вогню

Новий донецький губернатор не відкидає обміну аеропорту
Фото: Униан

Голова ДонОДА Олександр Кіхтенко заявив, що українська влада підписала нову угоду про припинення вогню з бойовиками. Про це він сказав в інтерв'ю "Дзеркалу тижня".

"За інформацією, яку я маю, у п'ятницю ввечері справді було підписано угоду про припинення вогню. Від військового керівництва підписав заступник начальника Генштабу генерал Думанський. Від "ДНР" - Захарченко. Вона сьогодні дотримується", - заявив він.

Також Кіхтенко зазначив, що, можливо, українська влада справді піде на обмін територіями з бойовиками.

"Справді є спірні райони по лінії, яку встановлено в результаті мінських угод. Є території, які перебувають під контролем "ДНР". Тому, якщо постане питання обміну цих населених пунктів на донецький аеропорт, то рішення буде прийматися на високому рівні", - заявив губернатор.

Кіхтенко зазначив, що за утримування аеропорту доводиться дорого платити. "З одного боку, аеропорт Донецька став символом героїзму наших солдатів. Але з іншого боку, це щоденні обстріли, вбиті і поранені українські солдати. Більш того, аеропорт як інфраструктурний і стратегічний об'єкт знищено. І тут потрібні правильні, обґрунтовані, своєчасні рішення", - сказав Кіхтенко.

Нагадаємо, в суботу бойовики нібито повідомили про рішення припинити вогонь і дотримуватися "режиму тиші". Однак із зони АТО далі надходять повідомлення про обстріли українських військ і мирних жителів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter