>

"Чорноморець" попрощався з Лігою Європи

Цього сезону "моряки" безславно закінчили свій європейський вояж

Одеський «Чорноморець» завершив свою єврокубкову кампанію. «Моряки» сенсаційно поступилися скромному хорватському «Спліту».

Результат першого матчу (поразка 0: 2) змушував одеситів із перших хвилин штурмувати оборонні редути суперника. Роман Григорчук, можливо, вперше у своїй кар'єрі кинув у бій одразу трьох нападників (Діденка, Фоміна та Шиндера). Але кількість нападників ніяк не позначилася

на атаках «моряків». По суті, вони провели активно лише перші 15 хвилин, створивши біля воріт «Спліта» три перспективні моменти - удача посміхнулася хорватам.

Відбивши стартовий натиск, «Спліт» перевів гру в середину поля і спокійно дограв до перерви. У другому таймі «морякам» так і не вдалося переломити гру.

Отже, «Чорноморець», який у минулому сезоні дістався до 1/16 фіналу ЛЄ, цього року в єврокубках провів лише два матчі.