ГоловнаПолітика

Кернес вважає Авакова та Балуту причетними до організації замаху на нього

Підтвердженням цього мер Харкова вважає переписку у Facebook

Кернес вважає Авакова та Балуту причетними до організації замаху на нього
Архив
Фото: Скрин-шот с youtube.com

Міський голова Харкова Геннадій Кернес називає міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та голову Харківської облдержадміністрації Ігоря Балуту причетними до організації замаху. Про це він повідомив в інтерв'ю "Радіо Свобода", зазначивши, що про свої підозри повідомив слідчим.

"Я їм сказав, кого я підозрюю, тобто Авакова і Балуту. Я вірю у ту скриньку "Фейсбуку", яку зламали, де було їх листування. На сьогоднішній день я можу констатувати, як факт, що слідство - це імітація, а не слідство. Тобто вся ця справа, вже стільки минуло часу - з травня, а вже липень, а досі в процесі. І я навіть не можу зрозуміти, що на сьогодні вже зроблено у цій справі", - говорить Кернес.

Міський голова Харкова відкидає російський слід у цій справі.

Також він повідомив, що не виключає звернення до Європейського суду, якщо українські правоохоронні органи не знайдуть справжніх винуватців замаху.

Сам міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков в інтерв'ю "Радіо Свобода" спростував причетність до замаху на Геннадія Кернеса. "Коментар простий. Чоловікові треба лікуватися. І я маю на увазі перш за все душевну хворобу", - лаконічно заявив Аваков.

Нагадаємо, раніше в головному управлінні МВС Харківської області повідомляли, що слідство визначило дві пріоритетні версії замаху на мера Харкова: одна пов'язана з професійною діяльністю, інша - з протидією сепаратистам. При цьому слідчі не виключають до кінця і інші версії, зокрема - пов'язані з діяльністю самого Кернеса та його оточення у комерційній сфері.

Як відомо, замах на Геннадія Кернеса стався 28 квітня: в нього вистрілили, коли міський голова був на пробіжці. Наступного дня Кернеса перевезли в госпіталь в Ізраїлі. За фактом замаху на вбивство Кернеса відкрито кримінальне провадження.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter