ГоловнаПолітика

Силовики взяли під контроль прикордонний пункт "Ізварине"

Ще 24 червня Держприкордонслужба не контролювала прикордонний пункт "Ізварине"

Силовики взяли під контроль прикордонний пункт "Ізварине"
Архив
Фото: EPA/UPG

Сили АТО взяли під контроль прикордонний пункт "Ізварине" в Луганській області. Про це повідомляє прес-центр АТО.

"Під час виконання завдань з відновлення та розблокування кордону України і взяття прикордонних пунктів пропуску Червонопартизанськ і Ізварине особовий склад підрозділів і частин Збройних Сил України проявили мужність і героїзм", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, 24 червня Державна прикордонна служба України повідомила, що не контролює прикордонний пункт "Ізварине" в Луганській області на кордоні з Росією.

На початку червня частина українсько-російського кордону на Донбасі, в тому числі "Ізварине", була захоплена сепаратистами. 20 червня українські силовики заявили про повне відновлення контролю над всім кордоном. Останнє є умовою дії мирного плану президента Петра Порошенка.

Однак у ніч проти 21 червня біля прикордонпункту "Ізварине" відбувся бій, в результаті якого понад 80 співробітників Держприкордонслужби України були змушені перейти на територію Росії.

Сепаратисти заявили, що, окрім "Ізварине", контролюють ще два пункти пропуску: "Довжанський" і "Червонопартизанськ" (знаходяться на південному сході Луганської області, на території Свердловського і Краснодонського районів).

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter