>

Голландія виграла групу В, Іспанія "на коня" розгромила Австралію

"Помаранчеві" блискуче провели груповий раунд

Збірна Голландії впевнено виграла групу В. У матчі 3 туру «помаранчеві» переграли збірну Чилі - 2:0. З'ясувати підсумок зустрічі європейцям удалося наприкінці матчу. На 77 хвилині Фер класним ударом головою переправив м'яч у ворота після навісу зі «стандарту». Пропустивши, футболісти Чилі гуртом побігли вперед. «Червоні» створили біля воріт Сіллесенна три хороші моменти, але забила Голландія. «Джокер» ван Гала Депай замкнув простріл реактивного Роббена. Джермейн Ленс провів на полі 69 хвилин і нічим не запам'ятався.

В іншому матчі групи суттєво оновлена Іспанія (Рейну, Хуанфран, Коке, Вілья, Торрес) розгромила Австралію. У першому таймі рахунок відкрив Давід Вілья. Ветеран п'ятою переправив м'яч у ворота після прострілу Хуанфрана (Іньєста дивовижним пасом знайшов захисника!). У другому таймі відзначилися Торрес і Мата.

Таким чином, Голландія, здобувши три перемоги, виграла групу (9 очок, різниця м'ячів - 10:3). Збірна Чилі фінішувала другою (6 очок, 5:3). Іспанія задовольнилася третім місцем (3 очки, 4:7). Австралія завершила груповий турнір на останньому місці (0 очок, 3:9).

Голландія – Чилі 2:0

Голи: Фер, 77, Депай, 90

Іспанія – Австралія 3:0

Голи: Вілья, 36, Торрес, 69, Мата, 82