>

ЧС-2014: Клозе врятував Німеччину від конфузу

Бундестім забуксував

Збірна Німеччини сенсаційно зіграла внічию з Ганою. "Чорні зірки", програвши в першому турі США, в цій грі продемонстрували класний футбол. А ось Бундестім після розгрому Португалії (4:0) виглядала не настільки потужно.

У першому таймі голів забито не було. Хоча моментів біля воріт обох команд вистачало. У німців активно грав Крос, якому вміло асистував Гетце. Серед африканців виділявся Г'ян.

На 51 хвилині Німеччина відкрила рахунок. Мюллер навісив зі штрафного, а "малюк" Гетце переправив м'яч у ворота. Здавалося, що все - Бундестім свого не віддасть. Але Гана відреагувала миттєво. На 54 хвилині Айю (також після "стандарту") зрівняв рахунок. На 63 хвилині африканці ще й вийшли вперед. Г'ян після пасу Мунтарі втік на рандеву з Нойєром - 2:1.Спас Лева від конфузу ветеран Мирослав Клозе. Нападник, який вийшов на заміну, переправив м'яч у ворота після подачі кутового. Таким чином, Міро забив свій 15 м'яч на мундіалях. Така сама кількість лише у бразильця Рональдо.

Таким чином, у Німеччині 4 очки, у Гани - 1 пункт. Сьогодні на поле вийдуть збірні США (3 очки) та Португалії (0).

Німеччина – Гана 2:2

Голи: Гетце, 51, Клозе, 72 - Айю, 54, Г'ян, 63