>

Ребрик, яка виграла чемпіонат Росії, в Римі буде представляти Україну

На черговому етапі "Діамантової ліги" Україну представлятимуть 8 спортсменів

5-го червня в Римі пройде четвертий етап легкоатлетичної "Діамантової Ліги". На турнірі Golden Gala Pietro Mennea виступлять сім українських атлетів, також як українка заявлена на турнірі Віра Ребрик. Нагадаємо, спортсменка з Ялти прийняла російське громадянство і в кінці травня виграла "золото" чемпіонату цієї країни.

Стрибок у висоту (чоловіки): Богдан Бондаренко, Андрій Проценко.

Потрійний стрибок (жінки): Ольга Саладуха.

Штовхання ядра: Галина Облещук.

400 м з бар'єрами: Ганна Тітімець.

Метання списа: Маргарита Дорожон, Ганна Гацко.

Нагадаємо, чинний переможець "Діамантової Ліги", чемпіон світу і рекордсмен України Богдан Бондаренко почав сезон на етапі IAAF World Challenge в Токіо перемогою завдяки стрибку на 2 м 40 см.

Чемпіонка світу-2011 і бронзовий призер Олімпійських Ігор у Лондоні в потрійному стрибку Ольга Саладуха розпочала сезон "Діамантової Ліги" в Досі. Оля зайняла друге місце, програвши своїй одвічній суперниці Катрін Ібарген з Колумбії, повідомляє