ГоловнаПолітика

Михайло Добкін: Я не виходжу з виборчого процесу

Кандидат у президенти не хоче давати підстав оголосити вибори 25 травня нелегітимними

Михайло Добкін: Я не виходжу з виборчого процесу
Фото: Макс Левин

Кандидат у президенти України від Партії регіонів Михайло Добкін заявив, що не виходить із виборчого процесу.

Про це він сказав сьогодні під час зустрічі з міністром закордонних справ Великобританії Вільямом Хейґом, повідомляє прес-служба партії.

"Незважаючи на те, що ці вибори проходять, м'яко кажучи, в дуже незвичайних умовах, незважаючи на те, що немає рівних умов для всіх кандидатів, на деякі території просто небезпечно приїжджати, я і мої колеги з Партії регіонів прийняли рішення не виходити із цієї виборчої кампанії, щоб не дати приводу оголосити ці вибори нелегітимними", - заявив Михайло Добкін.

Також він зазначив, що сьогодні в Україні разом з дійсно демократичними політичними партіями до влади прийшли відверті неофашисти. І вони своїми діями, своїми рішеннями не додають консолідації нашому суспільству, а навпаки - все більше і більше роз'єднують людей за географічними й етнічною ознаками.

"Військова операція не дасть успіху. Вона ще більше озлобить і розлютить людей. Поряд із відверто сепаратистськими діями є ще й велика підтримка місцевого населення, і це не можна приховувати. Цю підтримку в сепаратистів треба забрати. Але зброєю цього не зробити. Тільки через діалог.

Ми закликаємо всіх сьогодні до загальнонаціонального діалогу. Щоб зібрати представників усіх без винятку регіонів. Дати можливість усім висловитися і на підставі того, що буде висловлено, прийняти рішення, яке буде однаково сприйматися і на заході, і на сході нашої країни", - наголосив кандидат у президенти України.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter