ГоловнаПолітика

Не всі кандидати запропонували своїх членів до виборчкомів, - Охендовський

У всі 213 комісій по Україні своїх людей запропонували тільки 10 кандидатів у президенти

Не всі кандидати запропонували своїх членів до виборчкомів, - Охендовський
Фото: Макс Левин

Не всі кандидати в президенти України скористалися правом запропонувати свої кандидатури до місцевих виборчкомів на вибори 25 травня.

Про це розповів глава ЦВК Михайло Охендовський в інтерв'ю LB.ua.

Із зареєстрованих на момент подачі кандидатур до виборчкомів 23 кандидатів своїх людей запропонував тільки 21 кандидат на пост президента. Відмовилися це робити Валерій Коновалюк та Андрій Гриненко.

При цьому в усі 213 комісій своїх людей запропонували лише 10 кандидатів у президенти.

Глава ЦВК зазначає, що нинішня виборча кампанія відрізняється від попередніх.

"Нинішній процес почався без жодної попередньої підготовки. Зі значними зволіканнями в розгортанні штабів, пізнім початком активної фази агітації і тощо, - говорить Охендовський. - Адже навіть подавати до ЦВК документи для реєстрації кандидати не поспішали. А після реєстрації не поспішали починати витрачати гроші на агітацію. Дехто цього не зробили і досі - навіть ключові свої месиджі не сформулювали".

Нагадаємо, глава Центрвиборчкому заявив, що Центральна виборча комісія в будь-якому випадку оголосить результати позачергових президентських виборів, які повинні пройти 25 травня. Ця умова буде дотримана навіть якщо деяку кількість дільниць на цих виборах взагалі не буде відкрито.