ГоловнаПолітика

Сепаратисти в Донецькій області прискорили підготовку до референдуму

Практично у всіх містах і районах 5 травня пройшли зустрічі з місцевою владою

Сепаратисти в Донецькій області прискорили підготовку до референдуму
Фото: EPA/UPG

Сепаратисти із самопроголошеної Донецької народної республіки прискорили процес підготовки до референдуму.

Про це повідомляє прес-служба Донецької обладміністрації.

"Практично у всіх містах і районах 5 травня відбулися зустрічі представників ДНР з керівництвом місцевих органів влади для обговорення організаційних питань проведення референдуму", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що представники ДНР чинять тиск на керівників міст і районів, погрожують їм та їхнім родинам. У Старобешівському районі представники ДНР в грубій формі змусили голову райдержадміністрації написати заяву про відставку під загрозою розгрому будівлі РДА.

У Сніжному 5 травня під час проведення позачергової сесії депутати підтримали проведення в місті референдуму. Два представники ДНР були введені до складу виконкому.

У Дебальцевому пройшло засідання виконкому міськради, на якому було прийнято рішення про виділення приміщення для виборчих дільниць, надання урн і кабінок для голосування.

У Вугледарі жителі також підтримали ДНР в питанні проведення референдуму. Ініціативна група (50 осіб) вимагає від міської влади виділення приміщення для організаційної роботи.

У Мар'їнському районі (смт. Старомихайлівка) 4 травня відбулися збори представників територіальної громади (50 осіб), на яких обрали голову та членів дільничної виборчої комісії для проведення референдуму.

У Тельманівському районі 4 травня у всіх сільських та селищних радах представники ДНР вивісили прапори республіки, вимагали від працівників допомоги в підготовці референдуму. 5 травня голова райдержадміністрації провела нараду з головами сільських та селищних рад.

Нагадаємо, на референдум 11 травня планується винести питання про відокремлення Донецької області від України. Аналогічний референдум мають намір провести сепаратисти Луганської області.

Читайте новости LB.ua в социальной сети Facebook