ГоловнаПолітика

Сьогодні розпочинається реєстрація кандидатів у мери Києва

Остаточна дата висування - 26 квітня

Сьогодні розпочинається реєстрація кандидатів у мери Києва
Фото: zn.ua

У Києві з 23 по 30 квітня включно проходитиме прийом міською територіальною виборчою комісією документів для реєстрації кандидатами на посаду міського голови столиці.

Згідно з оприлюдненим на сайті міського тервиборчкому календарним планом заходів підготовки та проведення позачергових виборів депутатів Київради і мера, від учора (21 квітня) розпочато процес висування місцевими організаціями партій кандидатів на посаду мера і в депутати в багатомандатному виборчому окрузі. Кінцева дата висунення - 26 квітня ( включно).

Подача в КМТВК документів для реєстрації кандидатів у депутати Київради за партійним списком - 23-30 квітня (включно).

Щодо кандидатів-мажоритарників, то терміни висування визначені в межах 25-28 квітня (включно), а подання документів до міської виборчої комісії для реєстрації кандидатами триватиме з 26 по 30 квітня (включно).

Нагадаємо, вибори мера столиці і депутатів Київради будуть проходити в один день з виборами президента України – 25 травня. Про свої наміри балотуватися в мери Києва раніше заявили народні депутати Віталій Кличко, Леся Оробець, Микола Катеринчук, В'ячеслав Кириленко, нинішній голова КМДА Володимир Бондаренко.

 

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter