ГоловнаПолітика

"Батьківщина" хоче скасувати заборону на застосування сили проти протестувальників

Сергій Соболєв зазначає, що порівняно з лютим обставини змінилися

"Батьківщина" хоче скасувати заборону на застосування сили проти протестувальників
Сергей Соболев
Фото: Макс Левин

Фракція "Батьківщина" виступає за дозвіл правоохоронцям використовувати спецзасоби та зброю проти учасників акцій протесту.

Про це на погоджувальній раді сказав в.о. голови фракції Сергій Соболєв.

Зокрема, за його словами, фракція виступає за скасування у Верховній Раді постанови №740-VII від 20 лютого, якою було заборонено використовувати будь-яку зброю або спецзасоби проти учасників акцій протесту.

За словами Соболєва, парламент повинен надати Міністерству внутрішніх справ право використовувати зброю в разі загрози захоплення адміністративних будівель.

Соболєв наголосив, що порівняно з лютим обставини змінилися і зараз Україна перебуває під загрозою зовнішнього втручання.

Нагадаємо, у пункті 2 постанови ВР №740-VII від 20 лютого сказано: "Кабінету Міністрів України, Службі безпеки України, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству оборони України та підпорядкованим їм військовим і воєнізованим формуванням негайно припинити і не допускати в подальшому застосування сили. Заборонити використання будь-яких видів зброї і спеціальних засобів проти учасників акцій протесту".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter