ГоловнаПолітика

В Україні заблоковано рахунки оточення Януковича на 2,2 млрд грн

Заморожено активи 67 осіб

В Україні заблоковано рахунки оточення Януковича на 2,2 млрд грн

Державна служба фінансового моніторингу України заблокувала протягом березня 2,2 млрд грн на банківських рахунках 67 представників колишньої влади.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Гроші заблоковано в рамках розслідування фактів відмивання коштів, отриманих від корупційних діянь, розкрадання та привласнення державних коштів і майна колишнім президентом України, його близькими, а також посадовими особами колишнього уряду і пов'язаними з ними особами, а також у рамках розслідувань щодо осіб, причетних до організації навмисного масового вбивства людей та сепаратистської діяльності на території України.

"Виявлено рахунки 67 фізичних осіб і заблоковано грошові кошти:

- на банківських рахунках на суму 261,1 млн грн, 15 млн доларів, 2,6 млн євро і 0,4 млн рос. рублів, дорогоцінних металів (золота і срібла) загальною вартістю 3,0 млн грн, а також акції загальною вартістю 1,1 млрд гривень;

- на банківських рахунках 7 юридичних осіб, пов'язаних із зазначеними фізичними особами, кошти на загальну суму 630,9 млн гривень.

Загальна сума заблокованих Держфінмоніторингом коштів за березень в еквіваленті української гривні становить 2,2 млрд грн", - сказано в повідомленні.

Крім того, Держфінмоніторинг направив запити до підрозділів фінансових розвідок 136 країн світу для блокування активів.

Читайте новости LB.ua в социальной сети Facebook