ГоловнаПолітика

Комісія Ради з розслідування смерті Музичка просить тимчасово усунути Авакова

На час роботи комісії

Комісія Ради з розслідування смерті Музичка просить тимчасово усунути Авакова
Фото: Макс Левин

Тимчасова слідча комісія парламенту з розслідування обставин загибелі Олександра Музичка клопотатиме про усунення голови МВС Арсена Авакова від виконання обов'язків на час роботи комісії

"Клопотати перед повноважними органами про усунення міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова на період роботи тимчасової слідчої комісії", - йдеться в рішенні, підтриманому більшістю членів ТСК на засіданні в понеділок.

Як пояснив представник громадськості в комісії, член Кола народної довіри Майдану Ярослав Бабич, це може бути і прем'єр-міністр, і Верховна Рада, і слідчі органи.

Нагадаємо, 25 березня "Правий сектор" заявив, що має намір помститися голові МВС Авакову за вбивство Сашка Білого (Олександра Музичка). Тим часом у МВС заявили, що Музичко стріляв у себе сам під час проведення спецоперації зі знешкодження збройного угруповання на території Рівненської області. Аваков прийняв виклик "Правого сектору".

Згодом Аваков повідомив, що МВС України днями оприлюднить усі документи у справі про загибель координатора "Правого сектору" Олександра Музичка, також відомого під прізвиськом Сашко Білий.

28 березня Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію для розслідування обставин загибелі лідера "Правого сектору" на Західній Україні Олександра Музичка.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter