ГоловнаПолітика

Шуфрич протестував проти виключення Азарова з ПР

Інцидент стався на закритій частині з'їзду партії

Шуфрич протестував проти виключення Азарова з ПР
Фото: partyofregions.ua

Депутат від Партії регіонів Нестор Шуфрич на з'їзді ПР у суботу виступив проти виключення Миколи Азарова з лав партії.

Про це йдеться в тексті шеф-редактора Lb.ua Соні Кошкіної "ПеРезавантаження", який описує те, що відбувалося на закритій частині засідання.

"Сьогодні стверджують, що ми не говорили Януковичу правди про сформовану ситуацію. Це не так. Були люди, і вони говорили. Особливо Володимир Рибак і Олександр Єфремов. Спасибі вам! І була ще одна людина. Наш прем'єр-міністр Микола Янович Азаров!" - промовив Шуфрич, виступаючи на закритій частині другого етапу чотирнадцятого з'їзду ПР.

При цьому якщо його слова про Рибака і Єфремова делегати підтримали оплесками, то на прізвище Азарова аналогічної реакції не було.

"Скажімо відверто: цю людину злили ! А саме він першим почав опиратися "арбузівщині", - додав Шуфрич, зазначаючи, що він "категорично проти виключення Азарова з партії".

"2005-го, коли більшість із нас зазнавали тиску, переслідуванням, Азаров ходив на Майдан у помаранчевому шалику і людей з Новим роком вітав. Чи ми вже не пам'ятаємо? Моя думка: він не вартий твоїх добрих слів і турбот, Несторе. Вибач", - відповів йому на це Борис Колесніков, обраний на з'їзді виконавчим секретарем президії політради партії.

Кандидат у президенти від ПР Михайло Добкін також підтримав ідею виключення Азарова - нарівні з Януковичем, Клименком, Арбузовим та іншими - з партії.

"Розрулив", як і зазвичай, Рибак, який запропонував Януковича, Арбузова, Клименка, Ставицького, а також Шишацького та Коновалюка (на задоволення раніше поданих ними заяв) голосувати "списком". Азарова - окремо", - зазначено в тексті.

У підсумку делегати з'їзду проголосували за виключення усіх із ПР.

Нагадаємо, на з'їзді в суботу Партія регіонів змінила форму управління - тепер замість єдиного лідера буде розширена президія. До її складу увійшли Олександр Вілкул, Михайло Добкін, Олександр Єфремов, Борис Колесніков, Олександр Ледіда, Дмитро Шенцев, Вадим Новинський, Володимир Рибак.

 

Читайте новости LB.ua в социальной сети Facebook