ГоловнаПолітика

Добкін закликав ПР стримати амбіції і повернути довіру виборців

"Регіонал" обіцяє максимум влади регіонам.

Добкін закликав ПР стримати амбіції і повернути довіру виборців
Фото: dozor.kharkov.ua

Михайло Добкін закликав однопартійців стримати амбіції і повернути довіру своїх виборців.

Про це він заявив сьогодні, звертаючись до делегатів з'їзду перед обранням кандидатів у президенти від ПР, передає кореспондент LB.ua.

"Прийшов час втілити назву партії в життя. Я йду у владу, але передам її, наскільки можливо, в регіони", - сказав екс-губернатор Харківської області.

Добкін закликав стримати амбіції, щоб об'єднати навколо себе однодумців і повернути довіру партії.

"Чим би не закінчилася ця президентська кампанія, я ніколи партію і своїх виборців не залишу. Ні заради областей, ні заради яких би то не було переваг. Я був членом Партії регіонів, ним і залишуся", - запевнив "регіонал".

Виступив після Добкіна Сергій Тігіпко і запропонував зробити російську мову другою державною. Крім того, він виступив проти сепаратизму: "Сепаратизм - це війна", - сказав Тігіпко.

Крім того, у своєму виступі він розкритикував ситуацію в партії, зокрема, специфіку підготовки до з'їзду.

"Володимир Васильович, хто вас призначив?, - Звернувся Тігіпко до Володимира Рибака. За нього відповів Олександр Єфремов:" З'їзд назначив. Давайте не допускатимемо некоректності ". У свою чергу Рибак додав:" Вчіть матчастину, Сергій Леонідович, я вас дуже поважаю як кандидата в президенти, як людину і нічого поганого собі на вашу адресу ніколи не дозволю ".

Після чого підкреслив, що незалежно від рішення з'їзду знімати кандидатуру не стане, на вибори піде.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter