ГоловнаПолітика

Кличко закликає ООН терміново ввести в Крим миротворців

Щоб не допустити гуманітарної катастрофи

Кличко закликає ООН терміново ввести в Крим миротворців
Фото: Макс Левин

Голова фракції "Український демократичний альянс за реформи (УДАР)" у Верховній Раді Віталій Кличко закликає Організацію Об'єднаних Націй ввести на територію не визнаної Україною Республіки Крим миротворців.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби партії "УДАР".

"Ми закликає ООН і ОБСЄ терміново ввести на територію півострова Крим спостерігачів і миротворців, щоб не допустити гуманітарної катастрофи", - йдеться в повідомленні.

Окрім того, за словами Кличка, необхідно терміново скликати засідання Ради національної безпеки і оборони для ухвалення конкретних рішень про виведення військових і їхніх сімей у місця тимчасової дислокації поза Кримом.

Лідер УДАРу переконаний, що ООН і ОБСЄ терміново повинні ввести на територію Криму спостерігачів і миротворців.

"Нагальним завданням спостерігачів і миротворців є створення гуманітарного коридору для виведення з Криму українських військових, їхніх сімей і всіх, хто змушений покинути півострів. Міжнародні спостерігачі і миротворці могли б використовувати для своєї діяльності українські військові об'єкти", - наголосив Кличко.

Він також зазначив, що місія спостерігачів і миротворців повинна не допустити етнічні чистки та порушення прав кримських татар, українського та інших народів на півострові й залишитися в Криму до повної демілітаризації його території.

Нагадаємо, ООН має намір визнати Крим демілітаризованою зоною.

Також нагадаємо, лідер партії "УДАР" Віталій Кличко вважає, що українських військових із Криму треба виводити негайно.