ГоловнаПолітика

Кремль: Крим і Севастополь вважаються прийнятими у РФ із вівторка

Ратифікація Ради Федерації буде лише формальним кроком

Кремль: Крим і Севастополь вважаються прийнятими у РФ із вівторка

Крим і Севастополь вважаються прийнятими до складу Російської Федерації з вівторка - дати підписання договору про прийняття півострова у РФ.

Про це повідомляє сайті Кремля.

"Республіка Крим вважається прийнятою в РФ з дати підписання договору. З дня прийняття в РФ Республіки Крим у складі Російської Федерації утворюються нові суб'єкти - Республіка Крим і місто федерального значення Севастополь... Цей Договір тимчасово застосовується з дати підписання і набуває чинності з дати ратифікації", - йдеться в договорі.

Згідно з Договором, з дня прийняття Криму в Російську Федерацію й утворення у складі Російської Федерації нових суб'єктів і до 1 січня 2015 року чинний перехідний період, протягом якого врегульовують питання інтеграції нових суб'єктів Російської Федерації в економічну, фінансову, кредитну та правову системи Російської Федерації, в систему органів державної влади Російської Федерації, а також питання виконання військового обов'язку і несення військової служби на територіях Криму та міста федерального значення Севастополя.

Законодавчі й інші нормативні правові акти Російської Федерації чинні на територіях Криму і в місті федерального значення Севастополі з дня прийняття в Російську Федерацію Криму й утворення у складі Російської Федерації нових суб'єктів, якщо інше не передбачено законодавством Російської Федерації.

Нормативні правові акти Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, Республіки Крим і міста з особливим статусом Севастополя чинні на територіях відповідно Республіки Крим і міста федерального значення Севастополя до закінчення перехідного періоду або до ухвалення відповідного нормативного правового акта Російської Федерації і (або) нормативного правового акта Республіки Крим, нормативного правового акта Російської Федерації і (або) нормативного правового акта міста федерального значення Севастополя.

Нормативні правові акти Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, Республіки Крим та міста з особливим статусом Севастополя, які суперечать Конституції Російської Федерації, не застосовуються.

Договір слід ратифікувати на підставі статті 15 Федерального закону "Про міжнародні договори Російської Федерації" та відповідно до статті 10 Договору.