ГоловнаПолітика

Тарута оголосив про повний контроль над ситуацією в Донецькій області

Губернатор пообіцяв, що вихідні в Донецькій області минуть спокійно

Тарута оголосив про повний контроль над ситуацією в Донецькій області
Фото: focus.ua

Голова Донецької облдержадміністрації Сергій Тарута запевняє, що влада та правоохоронці забезпечать максимальну безпеку жителів Донецької області.

"З боку влади та правоохоронних органів буде забезпечена максимальна безпека всіх, хто перебуває в Донецьку й інших містах області. Для цього ми посилили правоохоронні органи, провівши низку кадрових змін. І ви побачили, як за два дні змінилася ситуація", - сказав Тарута на засіданні громадської ради при облдержадміністрації у п'ятницю, 7 березня.

Він також повідомив, що регіональна влада спільно з правоохоронцями сьогодні повністю контролює ситуацію в області.

Зараз також працюють над запобіганням закликам радикально налаштованих елементів до насильства і розкольницьких дій.

Тарута розповів про те, що органи місцевого самоврядування, представники громадських організацій працюють над формулюванням заклику до жителів регіону до миру і єдності України, що передбачає дружні відносини з Росією.

Також губернатор висловив упевненість, що вихідні в Донецькій області минуть спокійно.

"Буде з боку влади та правоохоронних органів забезпечена максимальна безпека тих, хто перебуває в Донецьку й інших містах, я сподіваюся... Для цього ми посилили правоохоронні органи, були кадрові зміни... І ви бачили, що ситуація змінилася", - сказав він.

Нагадаємо, що 5 березня під час мітингу на захист єдності України прихильники Росії розпочали бійку з мітингувальниками за Україну. Під час сутичок у Донецьку постраждали 7 осіб.

Також нагадаємо, напередодні проросійські активісти в Донецьку захопили держказначейство і ТРК "Донбас".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter