ГоловнаПолітика

Арбузов: мені нема чого боятися

В.о. прем'єр-міністра стверджує, що зробив багато корисного

Арбузов: мені нема чого боятися
Фото: EPA/UPG

Україна заплатила величезну ціну за невміння політиків знаходити компроміси й чути один одного - сказав в.о. прем'єр-міністра України Сергій Арбузов в інтерв'ю інформаційному інтернет-порталу Корреспондент.net.

"Свою частку відповідальності повинен відчувати кожен політик, незалежно від того чи знаходився він у владі чи в опозиції. Адже це аксіома - вулиця починає "говорити" тоді, коли замовкають політики. Значить, українські політики не почули один одного, не змогли зрозуміти, домовитися, піти на компроміс... В результаті, країна заплатила дуже дорогу ціну. Жодне людське життя не варто цього", - сказав Арбузов.

Відповідаючи на запитання журналіста, чи боїться він кримінального переслідування за останні події в країні, Арбузов запевнив, що чимало зробив корисного на посаді першого віце-прем'єра і готовий відзвітувати за кожен свій крок.

"Кримінальної відповідальності повинен боятися той, хто порушив закон. Останні роки я робив все можливе, щоб у міру своїх повноважень максимально ефективно вибудувати роботу державної машини. Зокрема - фінансово-економічного блоку, соціальної сфери, своєчасної виплати зарплат і пенсій, підтримки малого та середнього бізнесу, боротьби з рейдерством і багато іншого. Мені нема чого боятися. Я готовий відзвітувати за кожен крок, за кожну дію на своїй посаді", - сказав Арбузов.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter