ГоловнаПолітика

Опозиція кличе всіх на завтрашній попереджувальний страйк

Партія УДАР розраховує на участь 50 тисяч киян у страйку

Опозиція кличе всіх на завтрашній попереджувальний страйк
Фото: EPA/UPG

У четвер, 13 лютого, орієнтовно о 12.00 всіх українців закликають залишити свої робочі місця й вийти на Всеукраїнський попереджувальний страйк проти дій нинішньої влади.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив голова страйкового комітету в Києві Юрій Крикунов. Він зазначив, що ініціатором проведення страйку виступила партія УДАР.

"Ми закликаємо кожного свідомого українця, кожного свідомого киянина проявити навіть не героїзм і не екстремізм, а громадянську позицію та 13 лютого орієнтовно о 12 годині провести попереджувальний страйк протягом однієї години. Це абсолютно не порушує жодного закону. Ті, хто приєдналися до цього страйку, не підпадають навіть під прогул. Прогулом вважається відсутність на робочому місці протягом трьох годин", - сказав Крикунов.

Він також висловив надію, що в попереджувальному страйку візьмуть участь близько 50 тисяч киян.

За словами Крикунова, страйк проводиться з вимогами до влади: вивести спецпідрозділи міліції з центру міста і провести люстрацію в лавах спецпідрозділів МВС, повернутися до Конституції 2004 року, сформувати уряд народної довіри, покарати винних у катуваннях людей.

"Якщо наші вимоги, вимоги нашого попереджувального страйку не почують, то мережа страйкових комітетів буде розгалужена, і Україна вступить в період безстрокового страйку", - підкреслив він.

Нагадаємо, 9 лютого лідер парламентської фракції УДАР Віталій Кличко на Майдані Незалежності під час чергового віче закликав учасників Євромайдану приєднатися до всеукраїнського страйку.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter