ГоловнаПолітика

Євромайдан пропонує місця для безпечного паркування

Машини охоронятимуть від підпалів

Євромайдан пропонує місця для безпечного паркування
Сожженный автомобиль активиста Евромайдана
Фото: https://www.facebook.com/ant.mikov

Штаб національного спротиву оголосив місця для безпечного паркування автомобілів активістів Євромайдану й Автомайдану.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Штабу.

"Руками найманих і звезених у Київ "тітушків" і бойовиків влада вже кілька днів проводить організовану диверсійну роботу проти автомобілів і майна активістів Євромайдану і Автомайдану в Києві. Водночас ми пропонуємо активістам залишати свої автомобілі в певних місцях, де здійснюватиметься їх охорона", - сказано в повідомленні.

У Штабі подали перелік таких місць:

     Барикада біля КМДА (з обох боків);

     Площа перед КМДА;

     Тротуар уздовж площі біля КМДА;

     У районі барикади на Прорізній.

"Перепустки для паркування можна отримати в комендатурі КМДА та штабі Автомайдану (Український дім). Перепустки видають цілодобово", - розповіли у Штабі.

Нагадаємо, за даними Головного управління з питань надзвичайних ситуацій у Києві, протягом 29-30 січня у столиці згоріли 23 машини, причому здебільшого причиною займання був підпал. За інформацією київської міліції, частина згорілих автомобілів мала номерні знаки інших областей. Представники Автомайдану стверджують, що деякі з них збігаються з номерами автомобілів, які 29 грудня минулого року їздили пікетувати резиденцію президента Віктора Януковича в Межигір'ї.

У ніч із 31 січня проти 1 лютого підпалили 8 машин.

Слід зазначити, що два тижні тому в Інтернеті опублікували список із даними більш ніж 900 автовласників, які могли бути пов'язані з Автомайданом.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter