ГоловнаПолітика

"Афганці" і "Правий сектор" хочуть долучитися до переговорів влади й опозиції

Переговори треба відновити до початку чергової сесії

Радикальне об'єднання "Правий сектор" і ветерани-"афганці" хочуть виступити третьою стороною в ще незапланованому раунді переговорів між владою й опозицією.

"У зв’язку з тим, що влада й опозиція не досягають ніяких домовленостей з врегулювання надзвичайної ситуації в державі і підводять країну на межу війни, ми, "Правий сектор", "афганці" та інші силові структури Майдану звертаємося з вимогою до влади й опозиції поновити переговорний процес і включити нас до переговорного процесу", – заявив один із лідерів об’єднання "Правий сектор", провідник ВО "Тризуб" імені Степана Бандери Дмитро Ярош, повідомляє Радіо Свобода.

Він наполягає, що переговорний процес потрібно відновити до початку чергової сесії Верховної Ради, яка відбудеться 4 лютого.

"Правий сектор" вимагає до початку сесії Верховної Ради амністувати всіх учасників протестів, які опинилися за ґратами.

За словами Яроша, в разі амністії представники об'єднання підуть із барикад на вулиці Грушевського на вихідні позиції Майдану. Однак якщо заарештованих звільнять, "Правий сектор" залишає за собою право на "самостійні адекватні дії, які можуть бути не тільки конституційними", - заявив Ярош.

Нагадаємо, 27 січня президент Віктор Янукович і опозиція під час переговорів домовилися розпочати роботу над зміною Конституції для переходу до парламентсько-президентської форми правління.

Раніше повідомляли, що екс-президенти Леонід Кравчук і Леонід Кучма готові виступити гарантами виконання домовленостей між владою й опозицією для подолання політичної кризи в Україні.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter