ГоловнаПолітика

Рибак підписав закон про "амністію"

Тепер слово за президентом

Рибак підписав закон про "амністію"
Фото: Макс Левин

Спікер Верховної Ради Володимир Рибак підписав закон № 4021-3 "Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідувань і покарання осіб у зв'язку з подіями, які мали місце під час проведення мирних зібрань".

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

Щоб цей документ набув чинності, його у двотижневий термін має підписати президент Віктор Янукович. Він також може закон ветувати.

Нагадаємо, в ухваленому в середу ввечері законі прописані умови, виконання яких необхідне для звільнення демонстрантів. Так, учасники протесту мають звільнити всі незаконно зайняті будівлі в Києві та інших населених пунктах України, а також пустити чиновників на робочі місця. Крім того, необхідно прибрати барикади з вулиці Грушевського в центрі столиці, а також звільнити інші вулиці, площі, провулки, бульвари, «крім тих, на яких відбуваються мирні акції протесту». Таким чином, мітинг на Майдані, відповідно до закону, може продовжуватися. Закон набуде чинності лише після того, як Генпрокуратура оголосить про виконання протестувальниками всіх умов. На це їм відводиться 15 днів.

Розроблений Юрієм Мірошниченком (Партія регіонів) закон було ухвалено голосами провладних депутатів. Опозиціонери відмовилися підтримати документ.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter