ГоловнаПолітика

Майдан доручив опозиції вийти з переговорів з Януковичем

Територію протесту розширять, побудувавши нові барикади

Майдан доручив опозиції вийти з переговорів з Януковичем
Фото: Максим Білоусенко

Лідери опозиції Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок і Віталій Кличко відзвітували про результати перемовин з президентом Віктором Януковичем перед народом на Майдані.

Віталій Кличко заявив, що під час переговорів Янукович погрожував опозиції. Нагадаємо, на Грушевського Кличко заявив, що влада запропонувала відпустити всіх затриманих активістів в обмін на те, що протестувальники звільнять вулицю Грушевського.

Опозиціонери винесли цю пропозицію на голосування на Майдані. Протестувальники на площі відмовилися прийняти план, запропонований Януковичем, і уповноважили опозицію відмовитися від подальших переговорів і з владою.

Було вирішено, що Майдан розширить свою територію до вулиці Грушевського, звівши нові барикади. Опозиціонери при цьому акцентували на мирному характері будівництва барикад - без використання зброї та із жорсткою дисципліною. Відповідальним за розширення території протесту призначили коменданта Майдану Андрія Парубія.

Нагадаємо, сьогодні відбулися 4-годинні переговори між лідерами опозиції та президентом Януковичем. Міністр юстиції Олена Лукаш після переговорів заявила, що вони ще продовжаться, оскільки опозиціонери відмовилися визнати те, що відбувається на Грушевського, екстремізмом.