ГоловнаПолітика
Спецтема
Парламентские выборы

Клінтон про вибори: "Українці варті кращого"

Держсекретар США знову згадала про Тимошенко.

Клінтон про вибори: "Українці варті кращого"
Фото: EPA/UPG

Держсекретар США Гілларі Клінтон заявила, що її країна поділяє думку спостерігачів ОБСЄ про те, що вибори в Україні стали кроком назад для української демократії.

Про це вона заявила у вівторок на прес-конференції в Сараєво, повідомляє сайт Держдепу.

"Це був крок назад порівняно з парламентськими виборами і президентськими виборами 2010 року. Ми знову висловлюємо нашу глибоку заклопотаність тим, що політично вмотивоване засудження лідерів опозиції, зокрема колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, перешкодили їхній участі в цих виборах, і ми закликаємо уряд України негайно покласти край вибірковому переслідуванню і ув'язненню політичних опонентів", - додала Клінтон.

Ми виходимо з того, що цілий ряд моментів там просто не відображає реальність— Костянтин Грищенко, голова МЗС України про заяву Держдепу США з критикою українських виборів

"Народ України вартий набагато кращого. Він вартий того, щоб жити в країні із сильними демократичними інститутами, в країні, яка поважає верховенство закону, а ці вибори не сприяли досягненню цих цілей", - заявила вона.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко вважає, що критика Держдепом США українських виборів не повністю відображає реальну картину.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter