ГоловнаПолітика
Спецтема
Парламентские выборы

ВО "Свобода" не допустить "білоруського" ​​сценарію, - чеська газета

Партія Тягнибока отримала шанс формувати українську політику.

ВО "Свобода" не допустить "білоруського" ​​сценарію, - чеська газета
Фото: http://transkarpatia.net

У новому парламенті ВО "Свобода" може стати центром формування української політики і не допустити концентрації влади в руках Президента Віктора Януковича і Партії регіонів.

Про це пише чеська щоденна газета Lidové Noviny.

"Януковичу не вдалося зробити все так, як він запланував. Він не отримає конституційної більшості і навіть простої більшості голосів", - йдеться в статті.

Як зазначає видання, позитивним результатом українських виборів є недопущення концентрації влади в руках однієї політичної сили і, відповідно, малоймовірність реалізації "білоруського сценарію".

Влада намагається вкрасти кожен третій голос, відданий за ВО "Свобода", і кожен третій округ, де переміг "свободівець"— Олег Тягнибок, лідер ВО «Свобода»

Одночасно висловлюється занепокоєння з приводу радикальності "свободівців", однак висловлюється сподівання, що "завдяки союзу з опозиційним блоком, згрупованим навколо колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, "Свобода" зможе "приглушити" свою "войовничу риторику".

Підсумовуючи, видання визнає, що, незважаючи на радикалізм, саме ВО "Свобода" може стати тією політичною силою, яка буде позитивно впливати на формування української політики.

Нагадаємо, за даними Центральної виборчої комісії, після

обробки 98,06% протоколів ВО "Свобода" набирає 10,36%.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter