ГоловнаПолітика
Спецтема
Парламентские выборы

Томенко запропонував відмовитися від мандатів через фальсифікації

Політик говорить, що влада почала перегляд результатів голосування.

Томенко запропонував відмовитися від мандатів через фальсифікації

Опозиція повинна відмовитися від роботи в новому парламенті, якщо влада не припинить тотальні фальсифікації.

Про це заявив заступник голови Верховної Ради, один із лідерів партії "Батьківщина" Микола Томенко.

Він наголосив, що нині почався тотальний перегляд результатів виборів не тільки в мажоритарних округах, але і в багатомандатному окрузі.

Дані, оприлюднені на сайті ЦВК, загалом збігаються з даними екзит-полів і тими даними, які надали соціологи. Це класичний приклад проведення вільних, демократичних виборів. Про які фальсифікації можна говорити, якщо практично повністю збіглися офіційні дані з даними екзит-полів?— Микола Азаров, прем'єр-міністр

"Якщо раніше ми говорили про 10 округів, то нині вже з'являється інформація про декілька десятків, де відбувається так зване уточнення результатів, а фактично переписування протоколів результатів голосування за мажоритарників і політичні сили загалом", - сказав Томенко.

Він зазначив, що такі дії стають системними і змушують опозицію захищатися всіма доступними методами.

"Хочемо попередити владу: якщо цю схему не припинять реалізовувати, то опозиція, на моє переконання, повинна ставити питання про визнання виборів недійсними і відмовитися працювати в новому парламенті", - сказав Томенко.

Як повідомляли раніше

, під час перерахунку на окрузі №215 кандидат у народні депутати від ВО "Свобода" Андрій Іллєнко перемагає самовисуванку Галину Герегу.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter