ГоловнаПолітика

Кошкіна: "Союз Порошенка, Литвина і Балоги - "золота акція" нової Ради"

Разом вони зможуть шантажувати владу своїми голосами.

Кошкіна: "Союз Порошенка, Литвина і Балоги - "золота акція" нової Ради"
Фото: Макс Левин

"Золотих акцій" - від яких залежить робота парламентської більшості - в сьомий ВР буде дві. Перша - "УДАР", що зрозуміло. Друга - люди Литвина, Порошенка і Балоги", - про це заявила сьогодні, виступаючи в рамках панельної дискусії "Україна після парламентських виборів 2012: що далі?" шеф-редактор LB.ua Соня Кошкіна.

Дискусія за участю Ребеки Хармс, голови фракції зелених у Європарламенті, і Ральфа Фюкса, голови правління фонду Гайнріха Бьолля, була організована київським представництвом Фонду.

"Порошенко не лише сам обрався в Раду в мажоритарному окрузі, а й зумів провести туди кілька осіб. Аналогічно Віктор Балога і Володимир Литвин. Про давні зв'язки Литвина і Порошенка всі ми знаємо. Логічно припустити: в парламенті вони постараються об'єднати зусилля. Разом із людьми Балоги їм цілком досить мандатів для створення маленької (необов'язково навіть офіційно оформленої), але потужної "групи впливу", яка буде шантажувати більшість своїми голосами", - аргументувала Кошкіна.

"Ціна "зговірливості" групи - на початках проста, хоч і не можна її назвати малою: це спікерство для Литвина і бюджетний комітет для Порошенка", - додала журналіст.

"Якщо Володимир Михайлович щиро вважає, що крісло голови ВР має належати йому довічно, то Петро Олексійович прекрасно усвідомлює важливість бюджетного комітету в переддень 2015 року. Гадаю, Віктор Іванович у програші теж не зостанеться. Не для того ці люди обиралися у парламент", - резюмувала Кошкіна.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter