ГоловнаПолітика
Спецтема
Парламентские выборы

Яценюк розповів, як фальсифікують вибори

Політик стверджує, що голови комісій навмисно затягують підрахунок голосів.

Яценюк розповів, як фальсифікують вибори
Фото: EPA/UPG

У всіх проблемних виборчих округах спостерігають одну і ту саму схему фальсифікацій.

Про це "Українській правді" розповів голова ради Об'єднаної опозиції Арсеній Яценюк, відвідавши в понеділок кілька окружних виборчих комісій.

За його словами, голови комісій мотивують затягування процесу підрахунку голосів тим, що сервер ЦВК не реєструє протоколів.

"Вони кажуть, що не можуть обмінятися даними із ЦВК, оскільки сервер повертає протоколи, проте можна навмисне зробити помилку в протоколі, наприклад, у прізвищі члена комісії - і, звичайно, що протокол повернуть", - зазначив він.

Окрім того, за словами Яценюка, керівництво відповідних комісій намагається "взяти змором" членів дільничних виборчих комісій, постійно оголошуючи перерву в засіданнях окружних виборчкомів і змушуючи чекати.

Зазначимо, що кілька виборчкомів у Києві і Київській області зволікають із оприлюдненням результатів виборів. Зокрема, в окрузі №215 підраховано лише 44,3% голосів. Наразі лідирує самовисуванка Галина Герега. Затримка є і в Голосіївському районі столиці, округ №211, де підраховано 41,86%. Лідер - член Партії регіонів Ігор Лисов.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter