ГоловнаПолітика
Спецтема
Парламентские выборы

Мажоритарники: хто проходить у Раду (Оновлюється)

Кількість опрацьованих ЦВК протоколів підступає до половини. LB.ua публікує список тих мажоритарників, які, цілком імовірно, потрапляють у парламент.

Мажоритарники: хто проходить у Раду (Оновлюється)
Фото: @Bogdan Amosov

Майже в кріслі. Попередні переможці в округах, де опрацьовано половину й більше протоколів:

Крим:

Округ №1: Віталіна Дзоз (ПР)

Округ №2: Лев Миримський ("Союз")

Округ №3: Олена Нетецька (ПР)

Округ №4: Олег Парасків (ПР)

Округ №5: Валентина Лютікова (ПР)

Округ №6 Юлія Льовочкіна (ПР)

Округ №7: Сергій Брайко (ПР)

Округ №8: Борис Дейч (ПР)

Округ №9: Олександр Нечаєв (ПР)

Округ №10: Григорій Груба (ПР)

Вінницька область:

Округ №11: Наталя Солейко (ВО "Батьківщина")

Округ №12: Петро Порошенко (самовисуванець)

Округ №13: Микола Катеринчук (ВО "Батьківщина")

Округ №14: Іван Мельничук (ВО "Батьківщина")

Округ №15: Микола Джига (ПР)

Округ №16: Оксана Калетник (самовисуванець)

Округ №17: Григорій Заболотний (самовисуванець)

Округ №18: Григорій Калетнік (самовисуванець)

Волинська область:

Округ №19: Євген Мельник (ВО "Свобода")

Округ №20: Сергій Мартиняк (самовисуванець)

Округ №21: Ігор Гузь (ВО "Батьківщина")

Округ №22: Ігор Палиця (самовисуванець)

Округ №23: Ігор Єремєєв (самовисуванець)

Дніпропетровська область:

Округ №24: Яків Безбах (самовисуванець)

Округ №25: Ігор Циркін (ПР)

Округ №26: Іван Ступак (ПР)

Округ №27: Олександр Момот (ПР)

Округ №28: Євген Морозенко (ПР)

Округ №29: Віктор Бутковський (ПР)

Округ №30: Костянтин Гузенко (ПР)

Округ №31: Костянтин Павлов (ПР)

Округ №32: Юрій Любоненко (ПР)

Округ №33: В'ячеслав Задорожний (ПР)

Округ №34: Сергій Глазунов (ПР)

Округ №35: Андрій Шипко (ПР)

Округ №36: Артур Мартовицький (ПР)

Округ №37: Дмитро Шпенов (ПР)

Округ №38: Микола Солошенко (ПР)

Округ №39: Юрій Самойленко (ПР)

Округ №40: Олег Царьов (ПР)

Донецька область:

Округ №41: Олександр Бобков (ПР)

Округ №42 Тетяна Бахтєєва (ПР)

Округ №43: Валентин Ландік (ПР)

Округ №44: Микола Левченко (ПР)

Округ №45: Юхим Звягільський (ПР)

Округ №46: Сергій Клюєв (ПР)

Округ №47: Олексій Азаров (ПР)

Округ №48: Юрій Боярський (ПР)

Округ №49: Денис Омелянович (ПР)

Округ №50: Леонід Байсаров (ПР)

Округ №51: Анатолій Гончаров (ПР)

Округ №52: Ігор Шкіря (ПР)

Округ №53: Леонід Литвинов (ПР)

Округ №54: Владислав Лук'янов (ПР)

Округ №55: Валерій Омельченко (ПР)

Округ №56: Віталій Борт (ПР)

Округ №57: Сергій Матвієнков (ПР)

Округ №58: Олексій Білий (ПР)

Округ №59: Олександр Васильєв (ПР)

Округ №60: Олександр Риженков (ПР)

Округ №61: Андрій Пономарьов (ПР)

Житомирська область

Округ №62: Геннадій Зубко (ВО "Батьківщина")

Округ №63: Анжеліка Лабунська (самовисуванець)

Округ №64: Володимир Пехов (ПР)

Округ №65 Володимир Литвин (Народна партія)

Округ №66: Віталій Журавський (ПР)

Округ №67: Віктор Развадовський (самовисуванець)

Закарпатська область

Округ №68: Василь Ковач (ПР)

Округ №69: Віктор Балога (ЄЦ)

Округ №70: Михайло Ланьо (ПР)

Округ №71: Степан Деркач (ПР)

Округ №72: Василь Петьовка (ЄЦ)

Округ №73: Іван Бушко (ПР)

Запорізька область

Округ №74: Ярослав Сухий (ПР)

Округ №75: Сергій Кальцев (ПР)

Округ №76: Євген Карташов (ПР)

Округ №77: В'ячеслав Богуслаєв (ПР)

Округ №78: Олександр Пономарьов (самовисуванець)

Округ №79: Володимир Бандуров (ПР)

Округ №80: Євген Балицький (ПР)

Округ №81: Артем Пшонка (ПР)

Округ №82: Олександр Дудка (ПР)

Івано-Франківська область

Округ №83: Олександр Сич (ВО "Свобода")

Округ №84: Володимир Купчак (ВО "Батьківщина")

Округ №85: Ольга Сікора (ВО "Батьківщина")

Округ №86 Анатолій Дирів (ВО "Батьківщина")

Округ № 87: Юрій Дерев'янко (самовисуванець)

Округ №88 Олександр Доній (ВО "Батьківщина")

Київська область

Округ №90: Віталій Чудновський (самовисуванець)

Округ №93: Олександр Онищенко (ПР)

Округ №96: Ярослав Москаленко (ПР)

Кіровоградська область

Округ №99: Андрій Табалов (ВО "Батьківщина")

Округ №100: Станіслав Березкін (ПР)

Округ №101 Віталій Грушевський (ПР)

Округ №102: Олександр Єдін (ПР)

Округ №103: Сергій Кузьменко (ПР)

Луганська область

Округ №105: Сергій Горохов (ПР)

Округ №106: Олексій Кунченко (ПР)

Округ №107: Сергій Шахов (самовисуванець)

Округ №109: Володимир Медяник (ПР)

Округ №110: Володимир Чуб (ПР)

Округ №111: Олександр Коваль (ПР)

Округ №112: Юлій Іоффе (ПР)

Округ №113: Віктор Тихонов (ПР)

Округ №114: Володимир Демішкан (ПР)

Львівська область

Округ №115: Михайло Хміль (ВО "Батьківщина")

Округ №116: Ірина Фаріон (ВО "Свобода")

Округ №117: Ігор Васюник (ВО "Батьківщина")

Округ №118: Юрій Михальчишин (ВО "Свобода")

Округ №119: Ірина Сех (ВО "Свобода")

Округ №120: Ярослав Дубневич (самовисуванець)

Округ №121: Роман Ілик (ВО "Батьківщина")

Округ №123: Лілія Котеляк (ВО "Батьківщина")

Округ №124: Степан Курпіль (ВО "Батьківщина")

Округ №125: Андрій Тягнибок (ВО "Свобода)

Округ №126: Олег Канівець (ВО "Батьківщина")

Миколаївська область

Округ №127: Володимир Наконечний (ПР)

Округ №128 Артем Іллюк (ПР)

Округ №129: Микола Жук (ПР)

Округ №130: Ігор Бриченко (ВО "Батьківщина")

Округ №131: Юрій Гержов (ПР)

Округ №132: Аркадій Корнацький (ВО "Батьківщина")

Одеська область

Округ №134: Сергій Гриневецький (Народна партія)

Округ №135: Сергій Ківалов (ПР)

Округ №136: Геннадій Труханов (ПР)

Округ № 137: Леонид Климов (ПР)

Округ №138: Іван Фурсін (ПР)

Округ №139: Олександр Пресман (ПР)

Округ №140: Давид Жванія (самовисуванець)

Округ №141: Віталій Барвіненко (ПР)

Округ №142: Антон Кіссе (самовисуванець)

Полтавська область

Округ №144: Сергій Каплін (УДАР)

Округ №145: Юрій Бублик (ВО "Свобода")

Округ №146: Юрій Шаповалов (самовисуванець)

Округ №147: Олег Кулініч (самовисуванець)

Округ №148: Володимир Пилипенко (самовисуванець)

Округ №149: Олексій Лелюк (ПР)

Округ №150: Костянтин Жеваго (самовисуванець)

Округ № 151: Тарас Кутовий (УДАР)

Рівненська область

Округ №152: Олег Осуховський (ВО "Свобода")

Округ №153: Юрій Вознюк (ВО "Батьківщина")

Округ №154: Валентин Королюк (ВО "Батьківщина")

Округ №155: Сергій Кошин (ВО "Батьківщина")

Округ №156: Микола Кучерук (ВО "Батьківщина")

Сумська область

Округ №157: Олег Медуниця (ВО "Батьківщина")

Округ №158: Олександр Волков (самовисуванець)

Округ №159: Андрій Деркач (ПР)

Округ №160: Ігор Молоток (самовисуванець)

Округ №161: Володимир Шульга (ВО "Батьківщина")

Округ №162: Григорій Дашутін (ПР)

Тернопільська область

Округ №163: Олексій Кайда (ВО "Свобода")

Округ №164: Михайло Головко (ВО "Свобода")

Округ №165: Володимир Бойко (ВО "Батьківщина")

Округ №166: Михайло Апостол (ВО "Батьківщина")

Округ №167: Іван Стойко (ВО "Батьківщина")

Харківська область

Округ №168: Валерій Писаренко (ПР)

Округ №169: Ірина Бережна (ПР)

Округ №170: Дмитро Святаш (ПР)

Округ №171: Ірина Госін (ПР)

Округ №172: Володимир Мисик (ПР)

Округ №173: Анатолій Денисенко (ПР)

Округ №174: Олександр Фельдман (ПР)

Округ №175: Володимир Кацуба (ПР)

Округ №176: Дмитро Шенцев (ПР)

Округ №177: Віктор Остапчук (ПР)

Округ №178: Дмитро Добкін (ПР)

Округ №179: Анатолій Гіршфельд (ПР)

Округ №180: Олександр Біловол (ПР)

Округ №181: Євген Мураєв (ПР)

Херсонська область

Округ №182: Володимир Сальдо (ПР)

Округ №183: Андрій Путілов (УДАР)

Округ №184: Микола Дмитрук (ПР)

Округ №185: Михайло Опанащенко (ПР)

Округ № 186: Федір Негой (самовисуванець)

Хмельницька область

Округ №187: Олег Лукашук (ВО "Батьківщина")

Округ №188: Віктор Коліщак (самовисуванець)

Округ № 189: Віталій Олуйко (ПР)

Округ № 190: Сергій Буряк (самовисуванець)

Округ №191: Віктор Бондар (самовисуванець)

Округ №192: Олександр Герега (самовисуванець)

Округ №193: Володимир Мельниченко (самовисуванець)

Черкаська область

Округ №195: Володимир Зубик (самовисуванець)

Округ №196: Геннадsй Бобов (ПР)

Округ №198: Віктор Тимошенко (самовисуванець)

Чернівецька область

Округ №201: Микола Федорук (ВО "Батьківщина")

Округ №202: Олександр Фіщук (ВО "Батьківщина")

Округ №203: Геннадій Федоряк (ПР)

Округ №204: Артем Семенюк (ПР)

Чернігівська область

Округ №205: Валерій Дубіль (ВО "Батьківщина")

Округ №206: Владислав Атрошенко (самовисуванець)

Округ №207: Ігор Рибаков (самовисуванець)

Округ №208: Олег Ляшко (Радикальна партія Олега Ляшка)

Округ №209: Іван Куровський (самовисуванець)

Округ №210: Микола Рудьковський (самовисуванець)

м. Київ

Округ №212: Віталій Ярема (ВО "Батьківщина")

Округ №213: Володимир Яворівський (ВО "Батьківщина")

Округ №214: Віктор Чумак (УДАР)

Округ №216: Ксенія Ляпіна (ВО "Батьківщина")

Округ №218: Володимир Ар'єв (ВО "Батьківщина")

Округ №219: Володимир Бондаренко (ВО "Батьківщина")

Округ №220: Олександр Чорноволенко (ВО "Батьківщина")

Округ №221: Леонід Ємець (ВО "Батьківщина")

Округ №222: Дмитро Андрієвський (ВО "Батьківщина")

м. Севастополь

Округ №224: Павло Лебедєв (ПР)

Округ №225: Вадим Колесніченко (ПР)

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter