ГоловнаПолітика

Адвокати оскаржили арешт Развозжаєва

Захисників не пускають на побачення з опозиціонером.

Адвокати оскаржили арешт Развозжаєва
Фото: www.gazeta.ru

Адвокати російського опозиціонера Леоніда Развозжаєва оскаржили рішення Басманного суду Москви про його арешт.

Відповідну скаргу подала ввечері в середу адвокат Олександр Денисов, повідомила захисниця Развозжаєва Віолета Волкова, пише РАПСІ.

Адвокат додала, що вони вже готують документи для оскарження неправомірних дій посадових осіб слідчого ізолятора і слідчих, які стосуються відмови в допуску захисників до Развозжаєва.

Цей скандал завдає удару Януковичу. Цієї неділі вибори. Це нагадує тюремний скандал у Грузії?.. І виходить, що Російська Федерація піднесла Януковичу отруйний подаруночок, тому що нині тільки лінивий із опозиції в Україні не говорить - що ж таке, іноземна держава поводиться на нашій території, як у себе вдома!— Олексій Венедиктов, головний редактор радіостанції "Ехо Москви"

Волкова пояснила, що на цей момент їй відомо про чотирьох адвокатів, які вже мають ордери на захист Развозжаєва. Однак поки можливість зустрітися з ним отримав лише один - Марк Фейгін.

Нагадаємо, 19 жовтня Развозжаєв прибув в офіс Управління Верховного комісара (УВКБ) ООН на вул. Лаврській у Києві для реєстрації та отримання правової консультації. У процесі консультування було оголошено перерву, він вийшов із приміщення і не повернувся. 22 жовтня прес-служба Басманного районного суду Москви повідомила, що Развозжаєва 21 жовтня заарештували на термін до 16 грудня.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter