ГоловнаПолітика

Азаров обізвав Матіос "недалекою дівчиною"

Прем'єра обурили порівняння обеліска з фалосом.

Азаров обізвав Матіос "недалекою дівчиною"
Фото: Макс Левин

Прем'єр Микола Азаров розкритикував українську письменницю, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Марію Матіос, яка балотується до Верховної Ради за списком партії "УДАР".

"Номер два у списку "УДАРу" на прізвище Матіос, письменниця. Хто там читав її твори, не знаю. Я особисто не читав і читати не буду. Вона порівняла обеліск на Могилі невідомого солдата в Києві у парку Слави з фалосом. І вона це порівняння сказала, коли там засудили одну теж недалеку дівчину, яка смажила яєчню на Вічному вогні", - сказав він учора на зустрічі з ветеранами в Севастополі.

"Уявляєте, до якого ступеня маразму, підлості треба дійти?! І ця подія не викликала в країні резонанс, не викликала осуд, не викликала обурення. Ці люди спокійно ходять, спокійно виступають по телевізору, спокійно балотуються в народні депутати. Це трагедія для нас з вами", - заявив Азаров.

За його словами, Партія регіонів досі відсувала рішення ідеологічних питань на другий план, виносячи на перший питання економічні. Однак, як зазначив прем'єр, настав час змінити ситуацію.

"І ми відчуваємо, що ми повинні зробити дуже серйозний рух вперед. Нам не можна ідеологію віддавати помаранчевим. Дивіться, що відбулося за останні роки. У нас пішла дегероїзації наших ветеранів, наших героїв. Із наших героїв роблять якихось людей, незрозуміло яких" , - обурився лідер ПР.

Так, Азаров з жалем констатував, що коли нещодавно в країні відзначали 70 років з дня подвигу молодогвардійців, на центральному телеканалі країни "Інтері" показали інтерв'ю з представником Об'єднання українських націоналістів, який розповів, що не було ніякого подвигу.

Треба зробити все, щоб подвиг молодогвардійців був безсмертним— Микола Азаров

"Молоді хлопці живими були скинуті в шурф шахти і там ще тиждень вмирали. І цього самого вечора канал "Інтер" показує сюжет. Ви знаєте, у мене все тут перевернулося. Знайшли якогось зрадника... Члена якоїсь організації, ОУН називається, організації націоналістів українських у Канаді. Беруть у нього інтерв'ю. І він каже: так ніякого Молодогвардійська руху не було, що це все комуністи придумали, КДБ придумала. А ось ми були реальні борці з фашизмом. Живе в Канаді. в 43 році втік туди, відтоді не вилазить.І я поставив собі питання: ну це ж на біле говорити чорне. Ну не тебе ж в шурф скинули. І не ти приймав болісну смерть, а ці молоді хлопці. Так як же ти можеш, покидьок, говорити так? А наше центральне телебачення це на всю країну транслює. Тому ми повинні в ідеологічному плані дуже серйозно подумати", - зазначив лідер ПР.

Нагадаємо, вчора Азаров зробив ще одну резонансну заяву, закликавши кримських татар не називати себе депортованими.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter