ГоловнаПолітика

Литвин палко підтримує ідею молитовних сніданків у парламенті

Спікер зазначив, що нинішня виборча кампанія "вибудовується на ненависті".

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин палко підтримує ідею проведення щорічних молитовних сніданків в українському парламенті.

Про це Литвин сказав, звертаючись із вітальним словом до учасників молитовного сніданку "Місія християн у сучасному світі: Обов'язок, Служіння, Любов", який відбувся в парламенті сьогодні, повідомляє прес-служба ВР.

"Молитися серцем, розумом і духом від українських політиків вимагають час, держава і народ. Три наріжні слова, які винесено в заголовок молитовного сніданку - "Обов'язок, Служіння, Любов", - хіба це не найкращий покажчик для людини, християнина, політика у вірі, в житті, в сім'ї, в державній та громадській діяльності? Тим паче, у дні, коли передвиборне спілкування з людьми вимагає особливої правди, відвертості, небайдужості, зречення від лицемірства і припинення того, що зараз відбувається в Україні - ярмарку політичного лицемірства", - сказав Литвин.

Спікер також звернув увагу на те, що нинішня виборча кампанія "вибудовується в основному і переважно на ненависті".

"У ненависті не може бути віри - це аксіома. У ненависті не народжуються діти. І я дуже хотів би, щоб сьогодні наш голос був почутий усіма, хто причетний до політичної кампанії", - зазначив він.

Варто зазначити, що в молитовному сніданку взяли участь народні депутати України, парламентарії зарубіжних країн, представники дипломатичних місій, релігійних і громадських організацій.

Нагадаємо, напередодні Віктор Янукович зазначив, що церква не повинна втручатися в політичний процес, оскільки це може призвести до розколу суспільства.

Він зауважив, що священики можуть мати власну думку про виборчий процес, але не повинні вести публічну діяльність із цього приводу.