ГоловнаПолітика

КПУ обіцяє скасувати недоторканність депутатів, президента і прем'єра

Для цього потрібно більше депутатів від партії в парламенті.

КПУ обіцяє скасувати недоторканність депутатів, президента і прем'єра
Фото: Макс Левин

КПУ обіцяє зняти недоторканність із депутатів, а також із президента та прем'єра, якщо партія набере достатню кількість голосів на виборах.

Про це заявив лідер Компартії Петро Симоненко під час запису програми на телеканалі "РТБ" у місті Ровеньки Луганської області, повідомляє ГолосUA.

Політик наголосив, що багато законодавчих ініціатив комуністів не проходять у парламенті, тому що депутатів від КПУ недостатньо.

"Саме для того, щоб відстоювати інтереси населення України й ухвалювати соціальні закони, ми й вступили в парламентську більшість", - зазначив Симоненко.

Говорячи про співпрацю КПУ з Партією регіонів, він зазначив, що комуністи як наполягали на своїх принципах, так і захищають їх далі.

"Сьогодні багато говорять про те, що під час виборчої кампанії в нас з'явилися розбіжності з Партією регіонів, але варто уточнити, що в нас ніколи й не було близьких стосунків із ними. У парламентській більшості ми були виключно на висунутих нами умовах", - наголосив Симоненко.

У зв'язку із цим політик додав, що в наступному парламенті КПУ буде об'єднуватися залежно від того, як проголосують виборці.

Але, уточнив Симоненко, в кожнім разі КПУ наполягатиме на ухваленні низки важливих законопроектів.

Якщо ж комуністи отримають перемогу на виборах, додав Симоненко, одним із перших законопроектів, який ухвалять у парламенті, стане скасування депутатської недоторканності, а також зняття імунітету з президента, прем'єр-міністра та суддів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter