ГоловнаПолітика

Прокуратура висунула звинувачення польським радіоведучим через образу українок

Кубі Воєвудському та Міхалу Фігурському загрожує до трьох років в'язниці.

Прокуратура висунула звинувачення польським радіоведучим через образу українок
Фото: obozrevatel.com

Варшавська прокуратура висунула звинувачення в образі на національному ґрунті відомим польським шоуменам і радіоведучим Кубі Воєвудському та Міхалу Фігурському, які образили українок у радіоефірі.

Їм загрожує до трьох років тюремного ув'язнення, повідомляє сайт телеканалу TVP Info.

"Міхалу Ф. і Якубу В. висунуто звинувачення за образу на національному ґрунті. Чоловікам за жарти на адресу українок на радіо Eska Rock загрожує три роки тюремного ув'язнення", - сказано в повідомленні.

Зазначено, що Міхал Фігурський дав короткі свідчення прокуратурі щодо цього, а Куба Воєвудський відмовився це зробити.

Нагадаємо, раніше Eska Rock звільнила Фігурського та Воєвудського у зв'язку з інцидентом, а прокуратура почала розслідування кримінальної справи проти них.

Як повідомляли, під час одного з ефірів ведучий заявив, що після перемоги українців у матчі Євро-2012 проти Швеції він "повівся, як справжній поляк: викинув зі свого будинку українку". Інший, продовжуючи в тому ж дусі, заявив, що не заплатить за роботу українці, яка в нього працює. Крім того, один із них зауважив, що "зґвалтував би українку, яка в нього працює, якби та була трохи красивішою". На що співрозмовник не менш "дотепно" відповів, що навіть не знає, яка на вигляд "його" українка, "оскільки вона постійно стоїть на колінах".